Meno kolektyvai

Tytuvėnų kultūros centre ir skyriuose veikiančių mėgėjų meno kolektyvų sąrašas, repeticijų, būrelių 2019 m. II pusmečio, 2020 m. I pusmečio grafikas

Tytuvėnų kultūros centre veikiančių mėgėjų meno kolektyvų sąrašas 2018 m. - 2019 m.

Vaikų šokių grupės "Gilius", "Bildukai", "Pipiriukai" Vadovė H. Barkauskienė

      Kolektyvai susikūrė 2000 m. Šiuo metu kolektyvuose yra 32 dalyviai. Mažieji kasmet pasirodo ne tik Tytuvėnų kultūros centro renginiuose, bet ir rajoninėse šventėse. Repeticijų metu mokomasi šokti, išgirsti muziką bei ją susieti su judesiu. Taip pat tapo tradicija organizuoti šventines popietes kartu su tėveliais. 

 

Merginų šokių grupė "Smiltelė". Vadovė H. Barkauskienė

        Kolektyvas susikūrė 2000 m. Šiuo metu kolektyve yra 10 dalyvių. Merginos šoka tiek miestelio organizuojamose šventėse, tiek aplinkiniuose rajonuose. 2007 m. merginų šokių kolektyvas dalyvavo Lietuvos Dainų šventėje Vilniuje. Kolektyvui suteikta II kategorija.

 

 

Moterų šokių grupė. Vadovė H. Barkauskienė

             Kolektyvas susikūrė 2017 m. Šiuo metu kolektyve yra 17 dalyvių. Moterys šoka įvairiuose miestelio, Kelmės rajono renginiuose. Turėjo keletą išvykų į kitus Lietuvos miestus bei miestelius. 

 

 

Jaunimo šokių grupė (vadovė Henrika Barkauskienė)

           Kolektyvas susikūrė 2000 m. Šiuo metu kolektyve yra 18 dalyvių. 2009 m. jaunimo šokių kolektyvas dalyvavo Lietuvos Dainų šventėje Vilniuje. Kolektyvui suteikta II kategorija. Jaunimas daug repetuoja ir koncertuoja per įvairias šventes Kelmės rajono renginiuose bei visoje Lietuvoje.

Dainuojamos poezijos grupė (vadovas Rimantas Kunickas)

Kolektyvas susikūrė tik 2019 m. rugsėjo mėnesį, tad koncertinių pasirodymų dar nebuvo. Šiuo metu kolektyve yra 2 dalyviai.

Suaugusiųjų mėgėjų teatras „Varnakalnis“ (vadovė Andrėja Gričiutė)

Kolektyvas susikūrė tik 2019 m. rugsėjo mėnesį. Šiuo metu kolektyve yra 5 dalyviai. Tai suaugusiųjų dramos kolektyvas, kuris ruošiamas naujiems spektaklių pastatymams. 

Jaunimo mėgėjų teatras „Ožkašilis Nr.2“ (vadovė Andrėja Gričiutė)

Kolektyvas susikūrė tik 2019 m. liepos mėnesį. Šiuo metu kolektyve yra 12 dalyvių. Jaunimo teatro kolektyvas orientuotas į scenos meno paslaptis. Jau turėjo keletą koncertinių pasirodymų Tytuvėnų miesto šventėse: Joninėse, Tytuvelo’19, Mindaugo karūnavimo dienos minėjime, lygiadienio šventėje, Europos paveldo dienose. Taip pat dar laukia daug naujų spektaklių bei įvairių pasirodymų ne tik Kelmės rajone, bet ir visoje Lietuvoje.  

 Lėlių teatriukas „Gyliukas“ (vadovė Andrėja Gričiutė)

Kolektyvas susikūrė tik 2019 m. rugsėjo mėnesį. Šiuo metu kolektyve yra 5 dalyviai. Tai vaikų lėlių teatriukas, tęsiantis T. Mažeikienės tradicijas, gilinantis į lėlių, daiktų ir objektų teatrą. Kuriamos mišrios technikos lėlės, kurias būtų galima pateikti žiūrovams, sukuriant etiudinius pasirodymus žiūrovams.

Vaikų teatriukas „Valentino“ (vadovė Andrėja Gričiutė)

Kolektyvas susikūrė tik 2019 m. liepos mėnesį. Šiuo metu kolektyve yra 9 dalyviai. Tai vaikų dramos kolektyvas, kuris supažindinamas su teatriniais elementais: scenos kalba, scenografija, teatriniais žaidimais, etiudais. Liepos bei rugpjūčio mėnesiais organizuojamos teatrinės stovyklos.