Meno kolektyvai

Tytuvėnų kultūros centre ir skyriuose veikiančių mėgėjų meno kolektyvų, būrelių repeticijų 2024m. I pusmečio grafikas

 

 

Meno kolektyvai Tytuvėnų kultūros centre

 

Mergaičių šokių grupė „Pipiriukai“  (vadovė Henrika Barkauskienė)

Kolektyvas susikūrė 2018 m. Šiuo metu kolektyve yra 8 šokėjos. Mergaitės kasmet pasirodo ne tik Tytuvėnų kultūros centro renginiuose, bet ir rajoninėse šventėse, festivaliuose, konkursuose. Repeticijų metu mokosi šokti, išgirsti muziką bei ją susieti su judesiu. 

Mažosios šokėjos dalyvauja ir jungtiniame Tytuvėnų kultūros centro ir Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos šokių kolektyve „Pupos“ (vadovės H. Barkauskienė ir L. Monkevičienė).

 

Merginų šokių grupė „Gilius“  (vadovė Henrika Barkauskienė)

Nuo 2023 m. pradžios merginos šoka jungtiniame Tytuvėnų kultūros centro ir Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos šokių kolektyve „Bitela“ (vadovės H. Barkauskienė ir L. Monkevičienė). Kolektyvas dalyvavo Vakarų Lietuvos Dainų šventėje, Lietuvos Šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį“ (pelnė II-ąją vietą). Šiuo metu aktyviai ruošiasi 2024 m. Dainų šventei.

 

Moterų liaudiškų šokių grupė „Uliava“  (vadovė Henrika Barkauskienė)

Kolektyvas susikūrė 2017 m. Šiuo metu kolektyve yra 15 dalyvių. „Uliava“ šoka tiek tautinius, tiek linijinius šokius. Aktyviai dalyvauja Kelmės rajono bei visos Respublikos kultūros įstaigų organizuojamuose renginiuose, šokių festivaliuose, konkursuose. Ryškiausi kolektyvo pasiekimai 2023 m.: Respublikinis moterų ir vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursas „Sūduvos ratilai“ - II laipsnio diplomas;

Lietuvos Šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursas-festivalis „Suk, suk ratelį“ - I vietos diplomas.

 

Suaugusiųjų mėgėjų teatras „Varnakalnis“ (vadovė Andrėja Stulginskienė ir Algimantas Armonas)

Susikūrė 2019 m. Režisieriai kartu su kolektyvu ruošia įvairias menines kompozicijas, spektaklius.

Dalyvauja visos Respublikos kultūros įstaigų organizuojamuose festivaliuose, kituose renginiuose.

 

Vaikų dainavimo studija „Dainos akademija“ (vadovė Rita Paltarokienė)

„Dainos akademija“ yra vaikų dainavimo studija, kurioje siekiama ugdyti muzikinius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą, išraiškingumą ir pasitikėjimą savimi. Mūsų studija padeda vaikams plėtoti vokalinę techniką, muzikinį supratimą ir suteikia galimybę dalyvauti viešuose pasirodymuose ir koncertuose.

 

Suaugusiųjų dainavimo studija (vadovė Rita Paltarokienė)

Suaugusių dainavimo studija savo veiklą pradėjo 2023 metais. Kolektyvai aktyviai dalyvauja kultūros centro renginiuose, seniūnijos ir rajono rengiamose šventėse. Repertuare - įvairaus pobūdžio vokaliniai kūriniai: populiarios lietuvių ir užsienio atlikėjų, lietuvių liaudies ir autorinės dainos.

 

 

Meno kolektyvai Šedbarų skyriuje

 

 

 

Liaudiškos muzikos kapela (vadovas Stasys Butkus)

 

Folkloro ansamblis „Parubežė“ (vadovas Stasys Butkus)

 

Tradicinė kapela „Tytuvėnų krašto armonikieriai“ (vadovas Stasys Butkus)

 

Vaikų liaudiškų instrumentų muzikavimo studija (vadovas Stasys Butkus)

 

Vokalinis duetas (vadovas Stasys Butkus)